День безпечного Інтернету 2022 – "Разом для найкращого Інтернету"

 

За даними опитування, проведеного ЮНІСЕФ, кожен третій підліток в Україні ставав жертвою онлайн-булінгу, а кожен п'ятий був змушений пропускати через це шкільні заняття. Під час пандемії COVID-19 підлітки почали ще більше часу проводити онлайн і стали ще більш вразливими для негативного впливу кібербулінгу.

Діти, які опинилися під прицілом кібербулерів, конче потребують вчасної підтримки. Дружнє слово, влучна порада, присутність поруч допоможуть розвіяти страхи та невпевненість.

ЮНІСЕФ прагне допомогти подолати насильство та забезпечити умови, в яких учні почувалися б безпечно у школі та поза школою, у тому числі були б захищеними онлайн.


Переглянувши 4 короткі відео, ви дізнаєтесь, як виглядає кібербулінг, які причини та потенційні наслідки кібербулінгу, як припинити кібербулінг і що робити, якщо хтось із друзів став жертвою кібербулінгу.

Участь в освітньому серіалі взяли українська суперстар NK | Настя Каменських і співачка, акторка та ютуб-блогерка Анна Трінчер. Проєкт створено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки ЮНІСЕФ в Україні та втілено студією онлайн-освіти EdEra.



Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Віденська кава Юрія Кульчицького

Грайте в онлайн-гру “Хайп проти Правди” та отримайте шанс відвідати штаб-квартиру НАТО в Брюсселі

План Джорджа Маршалла