Інформаційна самооборона. Проєкт ЄС допоможе українцям з адаптацією у воєнний час

 

Європейський Союз запустив серію експертних відео для українців – Dovidka.info. Проєкт стартував у співпраці з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури. Теми відео – це питання, що цікавлять усіх українців, незалежно від того, де вони живуть і як саме їх зачепила війна.

«Сьогодні перед українцями виникло чимало питань, з якими вони ніколи не стикались. Тому вважаємо за важливе підтримати проєкт Dovidka.info, котрий надає допомогу у цих питаннях. У проєкті експерти розповідають, як зарадити людині, у якої горе, як вижити бізнесу в умовах війни, як адаптуватись тим, хто змушений був покинути свій дім. Українці вже пережили перші хвилі емоцій від жахливих обставин війни. Однак попереду – довгий шлях, щоб подолати наслідки російського вторгнення. Цей проєкт має на меті допомогти людям пройти цей шлях та дати надію, показати можливі шляхи зростання», – пояснює Мартін Шрьодер, керівник відділу «Місцевий і людський розвиток» Представництва ЄС.

Тричі на тиждень відео-інструкції з’являються на YouTube каналі SPRAVDI,  у соцмережах Центру та на партнерських майданчиках.

https://www.youtube.com/c/SPRAVDI


Кожен ролик – це підказка від найкращих у своїй сфері експертів. Без “води” та реклами. Тільки те, що важливо та те, що спрацює.

Станом на сьогодні в ефір вийшло 74 відео. Проєкт триватиме до червня 2023 року. Його фінансує Європейський Союз.

 Відео-проєкт Dovidka.info став логічним продовженням сайту Dovidka.info, який з’явився рівно за день до повномасштабного вторгнення. Автори щодня доповнюють сайт Dovidka.info інструкціями, як діяти під час війни. За 9 місяців сайт відвідало понад 1,5 млн читачів, а чат-ботами, які дублюють ці поради в короткому форматі, скористалися понад 400 тисяч.

 Джерело: Представництво Європейського Союзу в Україні.

 

 


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Віденська кава Юрія Кульчицького

Грайте в онлайн-гру “Хайп проти Правди” та отримайте шанс відвідати штаб-квартиру НАТО в Брюсселі

План Джорджа Маршалла