Екологічний батальйон

 

За підтримки Європейського Союзу, зокрема  проєкту APENA 2, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України запустило додаток #ЕкоЗагроза для фіксації екологічних злочинів російських збройних сил.

ЕкоЗагроза – https://ecozagroza.gov.ua/ – це офіційний вебресурс і мобільний додаток Міндовкілля, завдяки якому кожен зможе дізнатися про стан повітря, води, ґрунту та інші показники якості довкілля.

В умовах активних бойових дій на території України та інформаційної війни українцям важливо мати єдине офіційне джерело інформації.

У застосунку “ЕкоЗагроза” на інтерактивній мапі України можна дізнатися:

 

дані моніторингових систем щодо якості повітря та рівня радіаційного забруднення по всій Україні;

актуальні факти екологічних загроз, спричинених діями російських збройних сил.

 

Користувачі також можуть повідомляти про всі факти екологічних злочинів проти довкілля, свідками яких вони стали. Наприклад, про горіння військової техніки; пожежі в лісі; розлив нафтопродуктів чи отруйних речовин у ґрунт або водойму; викид отруйних речовин (хлор, аміак, сірководень, синильна кислота, азотна кислота) у повітря тощо.

Міндовкілля закликає долучатися до лав “екологічного батальйону” – разом виявляти та фіксувати всі злочини проти довкілля, які чинять збройні сили росії на території України. Ці дані необхідні для швидкого усунення наслідків, а також будуть використані для стягнення з рф усіх завданих Україні збитків.

Для зручності у застосунку доступна функція виклику екстрених служб.

GooglePlay – завантажити додаток: https://bit.ly/ecozagroza_googleplay

AppStore – завантажити додаток: https://apple.co/3P7pyJ8

Вебресурс і додаток ЕкоЗагроза розроблено Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України за підтримки Міністерство цифрової трансформації України і партнерів – проєкту ЄС APENA 2, проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та SaveDnipro.

Проєкт «APENA 2» стосується підтримки України в наближенні законодавства ЄС у сфері навколишнього природного середовища. Головним завданням проєкту є підвищення спроможності державних органів влади України у розробці та впровадженні ключових реформ, що випливають з Угоди про acоціацію та Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі Україною та ЄС.

 


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Віденська кава Юрія Кульчицького

Грайте в онлайн-гру “Хайп проти Правди” та отримайте шанс відвідати штаб-квартиру НАТО в Брюсселі

План Джорджа Маршалла